Atlas
Galéria
Články
Fórum
Prispievatelia
Foto týždňa
🔎 Vyhľadávanie
Tmavá téma
Prihlásiť
☰
Prihlásiť
ATLAS
›
Aves
›
Accipitridae
›
Accipiter
›
Accipiter gentilis
(0)
(0)
zdieľať
Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
JM
Jaroslav Malý
•
2012-11-30 19:04:02
Krásné.
Krásné.
Zrušiť
Uložiť
Jaroslav Snehota
•
2012-11-30 20:21:39
pekný 👍
pekný :-1
Zrušiť
Uložiť
Romana Plačková
•
2012-11-30 20:42:22
Nádhera 🙃 👍
Nádhera :-] :-1
Zrušiť
Uložiť
Ali Huszár
•
2012-11-30 20:59:59
👍 😉
:-1 ;)
Zrušiť
Uložiť
Stanislav Jankech
•
2012-11-30 21:26:39
🙂 👍 👍
:) :-1 :-1
Zrušiť
Uložiť
Milan Krasula
•
2012-11-30 21:43:34
Ahoj. Uz sa mi zda preostrene ale farby krasne. Menej zaostri a bude to bomba. Teraz ti islo dobre Domino 🙂) Len tak dalej!!! 8-]
Ahoj. Uz sa mi zda preostrene ale farby krasne. Menej zaostri a bude to bomba. Teraz ti islo dobre Domino :)) Len tak dalej!!! 8-]
Zrušiť
Uložiť
Mario Dobránsky
•
2012-12-01 08:03:52
Krasavec,len tie biele škvrny by som retušoval(dažďové kvapky?) 👍 👍
Krasavec,len tie biele škvrny by som retušoval(dažďové kvapky?) :-1 :-1
Zrušiť
Uložiť
LO
lubo ondráško
•
2012-12-01 11:57:17
🙂Nič tomu nechýba, čo by niektorí dali, keby to takto odfotili 🙁 👍
:)Nič tomu nechýba, čo by niektorí dali, keby to takto odfotili :( :-1
Zrušiť
Uložiť
DK
Dominik Kalata
•
2012-12-01 17:27:29
Mario , sú to snehové vločky - jemne snežilo.Mne sa to práve páči, dáva to zimnú atmosféru.
Mario , sú to snehové vločky - jemne snežilo.Mne sa to práve páči, dáva to zimnú atmosféru.
Zrušiť
Uložiť
Mario Dobránsky
•
2012-12-01 21:44:06
RE: Dominik Kalata (01. 12. 2012 - 17:27:29)
Neber to v zlom ,to je len môj názor 🙂fotka je skvelá
RE: Dominik Kalata (01. 12. 2012 - 17:27:29) Neber to v zlom ,to je len môj názor :)fotka je skvelá
Zrušiť
Uložiť
JŠ
Jan Šlapák
•
2012-12-02 22:40:28
👍 👍 😛
:-1 :-1 :-p
Zrušiť
Uložiť
Jaroslav Staňo
•
2012-12-03 09:48:40
👍 👍 😛
:-1 :-1 :-p
Zrušiť
Uložiť
Maroš Margetín
•
2012-12-04 12:16:53
Skvelá fotečka. 👍
Skvelá fotečka. :-1
Zrušiť
Uložiť
LD
Ladislav Dzivjak
•
2012-12-23 23:50:14
Je to krásny dravec, skvele odfotený
Je to krásny dravec, skvele odfotený
Zrušiť
Uložiť
Pre pridanie komentára sa prihlás.
×
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
Neber to v zlom ,to je len môj názor 🙂fotka je skvelá