Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
LO
lubo ondráško
•
2011-09-11 19:52:33
👍 👍 - a to mi nevadia ani tie vertikálne pásy, čo sa tam vyskytli 🙃
jiřina chalupská
•
2011-09-13 20:07:56
hmm asi komprese že.. ale pěkný záběr 👍
Pre pridanie komentára sa prihlás.
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
