RE: Jaroslav Košťál (30. 03. 2011 - 16:56:11)
na otočku, len doobeda,, potom som prchol späť na "strednô slovensko" 🙂 ...inak rozmýšľal som, že sa u teba zastavím, ale vieš ako to dopadlo 🙁
Pre pridanie komentára sa prihlás.
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
na otočku, len doobeda,, potom som prchol späť na "strednô slovensko" 🙂 ...inak rozmýšľal som, že sa u teba zastavím, ale vieš ako to dopadlo 🙁