Atlas
Galéria
Články
Fórum
Prispievatelia
Foto týždňa
🔎 Vyhľadávanie
Tmavá téma
Prihlásiť
☰
Prihlásiť
ATLAS
›
Aves
›
Alcedinidae
›
Alcedo
›
Alcedo atthis
(0)
(0)
zdieľať
Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
Ladislav Racko
•
2010-04-19 21:34:41
Sa ti fotí keď mu najprv zlomíš väz 😄
peknučký je 👍
Sa ti fotí keď mu najprv zlomíš väz :D peknučký je :-1
Zrušiť
Uložiť
Oldřich Roučka
•
2010-04-19 21:42:30
RE: Ladislav Racko
to bola ranná očista, ale už bolo dosť ostré slnko
RE: Ladislav Racko to bola ranná očista, ale už bolo dosť ostré slnko
Zrušiť
Uložiť
Juraj Zermegh
•
2010-04-19 21:45:00
Oldřich, možno vstáva tak ako ja, po deviatej (:&
Pekný kúsok
Oldřich, možno vstáva tak ako ja, po deviatej (:& Pekný kúsok
Zrušiť
Uložiť
Ladislav Racko
•
2010-04-19 21:45:58
slnko- neslnko je krásny
slnko- neslnko je krásny
Zrušiť
Uložiť
Ali Huszár
•
2010-04-19 22:05:14
Krásny záber. 👍
Krásny záber. :-1
Zrušiť
Uložiť
Viliam Ridzoň
•
2010-04-19 22:20:19
👍 to už tou 300mm?
:-1 to už tou 300mm?
Zrušiť
Uložiť
Peter Blatnický
•
2010-04-19 22:24:00
no toto! 👍 👍 👍
no toto! :-1 :-1 :-1
Zrušiť
Uložiť
Andrej Alena
•
2010-04-19 23:39:21
no parádička 👍
no parádička :-1
Zrušiť
Uložiť
Oldřich Roučka
•
2010-04-20 07:35:17
RE: Viliam Ridzoň
zatiaľ stále 100-400
RE: Viliam Ridzoň zatiaľ stále 100-400
Zrušiť
Uložiť
Jarmila Richmanová
•
2010-04-20 08:01:32
uff, ten je nádherný 🙃
uff, ten je nádherný :-]
Zrušiť
Uložiť
ivelina assyova
•
2010-04-20 08:03:08
O!
O!
Zrušiť
Uložiť
Laco Tábi
•
2010-04-20 10:47:10
.. fasákuš . Čo 1,4-ka?
.. fasákuš . Čo 1,4-ka?
Zrušiť
Uložiť
Braňo Ivčič
•
2010-04-20 12:03:37
Hehe, tak predsa si vstal? 😄
Hehe, tak predsa si vstal? :D
Zrušiť
Uložiť
Oldřich Roučka
•
2010-04-20 13:47:04
RE: Braňo Ivčič
jo, ale až o 9,00 hod. presne ako píše juraj 😄
RE: Braňo Ivčič jo, ale až o 9,00 hod. presne ako píše juraj :D
Zrušiť
Uložiť
Jiří Plekanec
•
2010-04-20 21:26:28
parada 👍
parada :-1
Zrušiť
Uložiť
Miroslav Holíček
•
2010-04-21 07:27:56
Pekný záber 👍
Pekný záber :-1
Zrušiť
Uložiť
jiřina chalupská
•
2010-05-09 23:51:57
parádička 🙂 👍
parádička :) :-1
Zrušiť
Uložiť
Daniela Rapava
•
2010-08-19 22:16:59
👍
:-1
Zrušiť
Uložiť
Dušan Čermák
•
2018-11-09 19:17:34
Super záber (o=
Super záber (o=
Zrušiť
Uložiť
Pre pridanie komentára sa prihlás.
×
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
peknučký je 👍
to bola ranná očista, ale už bolo dosť ostré slnko
Pekný kúsok
zatiaľ stále 100-400
jo, ale až o 9,00 hod. presne ako píše juraj 😄