RE: František Šaržík
Aj ja som sezónu zavrel - na tieto som natrafil úplne neplánovane 😉. A huby by som aj fotil, ale akosi niet u nás čo 🙁. Už budú iba ak hlivy a plamienky 🙂
Pre pridanie komentára sa prihlás.
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
Ja som už sezónu viac menej uzatvoril a teraz ju spracovávam (a učím sa fotiť huby) 😉
Aj ja som sezónu zavrel - na tieto som natrafil úplne neplánovane 😉. A huby by som aj fotil, ale akosi niet u nás čo 🙁. Už budú iba ak hlivy a plamienky 🙂