Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
Laco Tábi
•
2009-09-07 09:15:37
A že si ju tak pekne pokrútil. Mne ju Andy určil ako j.živorodú.
Braňo Ivčič
•
2009-09-07 10:11:01
Áno, len škoda blesku, hoci makro. Bola tam tma a ja a statív, však vieš 🙂
Dušan Čermák
•
2018-09-23 14:05:32
Peknučká (o=
Pre pridanie komentára sa prihlás.
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
