Komentáre

Laco Tábi 2017-09-19 17:44:45
... a vráskavca to už vôbec nie 😉
Michal Richter 2017-09-20 12:07:59
RE: Laco Tábi (19. 09. 2017 - 17:44:45)
Aj vyskakovali z vody, ale z tých 30x, čo som ich bol pozorovať, sa mi to podarilo vidieť iba raz. Vcelku zážitok, keď sa ti 16-17metrový kolos vyhodí 30m od 20-metrovej lode nad hladinu.
Pre pridanie komentára sa prihlás.