RE: Daniela Tomášiková (15. 07. 2015 - 16:12:25)
Ďakujem, napadlo mi to, ale nikde som však nenašiel snímok celej rastliny, ako je tu. Nie som si istý. (aha!, pozriem ešte Flóru slovenska!) Musím sa poradiť z odborníkmi.
Pre pridanie komentára sa prihlás.
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
Erysimum hungaricum ? 👍
Ďakujem, napadlo mi to, ale nikde som však nenašiel snímok celej rastliny, ako je tu. Nie som si istý. (aha!, pozriem ešte Flóru slovenska!) Musím sa poradiť z odborníkmi.