RE: Augustín Barčák (14. 05. 2015 - 09:39:57)
poznám to, robia to aj iné druhy. Tento druh sa dá ešte ako-tak s listom otočiť, chvíľku počká a dá sa aj nafotiť rýchlo. Ale ufrnkne tiež, niekoľko ráz sa to musí zopakovať. Najhoršie je keď sadá pod listy žihľavy. Ceú ruku mám poto popŕhlenú. 😄
...a keby len ona 🙂
poznám to, robia to aj iné druhy. Tento druh sa dá ešte ako-tak s listom otočiť, chvíľku počká a dá sa aj nafotiť rýchlo. Ale ufrnkne tiež, niekoľko ráz sa to musí zopakovať. Najhoršie je keď sadá pod listy žihľavy. Ceú ruku mám poto popŕhlenú. 😄
Presne ako hovoríš a neboj nebude reuma 🙂