ATLAS Fungi Boletaceae Leccinum Leccinum versipelle

Ďalšie fotografie tohto druhu

Komentáre

Igor Kramár 2026-01-14 09:35:33 upravené
bol som pozriet huby na Taloch, ale je to 0 bodov. co to rastlo na tmavych miestach v rigoloch ale velmi biedne. aspon ze poprsalo.
Milan Novotný 2026-01-14 09:35:33 upravené
👍

U nás včera asi 5 minut deště. Dneska ještě ani kapička a chodí to okolo nás.
Igor Kramár 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Milan Novotný (16. 08. 2015 - 21:23:03)
tu v BA teraz co to sprchlo a podla http://sat24.com/?ir=true&ra=true&li=false (aktulne kde prsi) to vyzera(ak sa to nestoci), ze to zasiahne aj vas. Slovensko zrejme viac.
Igor Kramár 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Milan Novotný (16. 08. 2015 - 21:23:03)
vyzera, ze teraz u vas celkom slusne prsi.
Jozef Šeršeň 2026-01-14 09:35:33 upravené
...jáj ale je chutný 👍
Miroslav Klimeš 2026-01-14 09:35:33 upravené
V Č. Budějovicích po celý den vytrvalý déšť o proměnlivé intenzitě, prostě paráda! 🙂
Igor Kramár 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Miroslav Klimeš (17. 08. 2015 - 20:52:3😎
vsetko viem - http://sat24.com/?ir=true&ra=true&li=false 🙂
tak nech sa to uz konecne poriadne rozbehne!
Milan Novotný 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Igor Kramár (17. 08. 2015 - 10:32:56)
U nás za celý den žádný souvislý déšť - jen trošku zamrholilo - tot�? vše.
Igor Kramár 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Milan Novotný (17. 08. 2015 - 20:56:21)
intenizvne dazde by este len mali prist, mozno aj v priebehu noci. nevesaj hlavu. 🙂
Juraj Kianička 2026-01-14 09:35:33 upravené
tieto kozáky ja veru môžem
Igor Kramár 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Juraj Kianička (20. 08. 2015 - 17:15:31)
tento je z kozakov moj najoblubenejsi.
Ľubo Lukčo 2026-01-14 09:53:05 upravené
RE: Igor Kramár (20. 08. 2015 - 17:57:23)
👍 👍 Pre mňa šampión medzi všetkými hubami 🙂
Pre pridanie komentára sa prihlás.