Atlas
Galéria
Články
Fórum
Prispievatelia
Foto týždňa
🔎 Vyhľadávanie
Tmavá téma
Prihlásiť
☰
Prihlásiť
ATLAS
›
Fungi
›
Boletaceae
›
Leccinum
›
Leccinum versipelle
(0)
(0)
zdieľať
Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
Marián Krivuš
•
2026-01-14 09:35:32
•
upravené
paráda 👍
paráda :-1
Zrušiť
Uložiť
Igor Kramár
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Marián Krivuš (01. 08. 2015 - 20:31:0😎
kvoli tymto som tam bol uz 3x a 3x som odisiel s dlhym nosom. 😄
RE: Marián Krivuš (01. 08. 2015 - 20:31:08) kvoli tymto som tam bol uz 3x a 3x som odisiel s dlhym nosom. :D
Zrušiť
Uložiť
Igor Kramár
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 20:51:21)
ako bolo v TA3? bolo nieco? mam ta v sledovaci a vidim, ze nic nevidim. 😄
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 20:51:21) ako bolo v TA3? bolo nieco? mam ta v sledovaci a vidim, ze nic nevidim. :D
Zrušiť
Uložiť
Vojtech Pšenka
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Igor Kramár (01. 08. 2015 - 20:53:02)
nebolo kedy a ani som nemal aparát ale aj tak niečo pridám
RE: Igor Kramár (01. 08. 2015 - 20:53:02) nebolo kedy a ani som nemal aparát ale aj tak niečo pridám
Zrušiť
Uložiť
Igor Kramár
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 21:01:36)
vsak si si mal od toho pana(pani) pozicat, co sa mu na facebooku vyskieras do objektivu. 😄
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 21:01:36) vsak si si mal od toho pana(pani) pozicat, co sa mu na facebooku vyskieras do objektivu. :D
Zrušiť
Uložiť
Vojtech Pšenka
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Igor Kramár (01. 08. 2015 - 21:13:06)
veď som si aj, šak to aj tak bude vyzerať 😄
RE: Igor Kramár (01. 08. 2015 - 21:13:06) veď som si aj, šak to aj tak bude vyzerať :D
Zrušiť
Uložiť
Igor Kramár
•
2026-01-14 09:53:05
•
upravené
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 21:14:50)
😄😄
RE: Vojtech Pšenka (01. 08. 2015 - 21:14:50) :D:D
Zrušiť
Uložiť
Ľubo Lukčo
•
2026-01-14 09:35:34
•
upravené
Superfoto 👍
Superfoto :-1
Zrušiť
Uložiť
Pre pridanie komentára sa prihlás.
×
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
kvoli tymto som tam bol uz 3x a 3x som odisiel s dlhym nosom. 😄
ako bolo v TA3? bolo nieco? mam ta v sledovaci a vidim, ze nic nevidim. 😄
nebolo kedy a ani som nemal aparát ale aj tak niečo pridám
vsak si si mal od toho pana(pani) pozicat, co sa mu na facebooku vyskieras do objektivu. 😄
veď som si aj, šak to aj tak bude vyzerať 😄
😄😄