Atlas
Galéria
Články
Fórum
Prispievatelia
Foto týždňa
🔎 Vyhľadávanie
Svetlá téma
Prihlásiť
☰
Prihlásiť
ATLAS
›
Aves
›
Fringillidae
›
Carduelis
›
Carduelis spinus
(0)
(0)
zdieľať
Ďalšie fotografie tohto druhu
Komentáre
štefan Brunczlík
•
2013-03-26 19:35:24
krúžkovaný 🙂 👍
krúžkovaný :) :-1
Zrušiť
Uložiť
Pavol Kolárik
•
2013-03-26 22:13:28
🙂Vyzerá dobre vykŕmení 👍
:)Vyzerá dobre vykŕmení :-1
Zrušiť
Uložiť
Michal Richter
•
2013-03-27 09:36:49
Jahahaha, jak ho podfuklo. Tohto este odfoteneho nemam! Noze mi ho tam podrzte niekde... zajtra vecer som doma 😉 👍 👍
Jahahaha, jak ho podfuklo. Tohto este odfoteneho nemam! Noze mi ho tam podrzte niekde... zajtra vecer som doma ;) :-1 :-1
Zrušiť
Uložiť
Jozef Šeršeň
•
2013-03-27 11:43:24
...úplne ako náš školský inšpektor 🙂 👍
...úplne ako náš školský inšpektor :) :-1
Zrušiť
Uložiť
LO
lubo ondráško
•
2013-03-27 17:16:26
https://vimeo.com/62782568
😉
https://vimeo.com/62782568 ;)
Zrušiť
Uložiť
JŠ
Jan Šlapák
•
2013-03-27 20:27:19
RE: Michal Richter (27. 03. 2013 - 09:36:49)
Klidně se zastav, bývá jich tu dost 😄
RE: Michal Richter (27. 03. 2013 - 09:36:49) Klidně se zastav, bývá jich tu dost :D
Zrušiť
Uložiť
JŠ
Jan Šlapák
•
2013-03-27 20:29:19
RE: lubo ondráško (27. 03. 2013 - 17:16:26)
To je hezké, máš kameru na pevném místě nebo je to z ruky?
RE: lubo ondráško (27. 03. 2013 - 17:16:26) To je hezké, máš kameru na pevném místě nebo je to z ruky?
Zrušiť
Uložiť
LO
lubo ondráško
•
2013-03-28 09:07:37
RE: Jan Šlapák (27. 03. 2013 - 20:29:19)
Kameru mám na statíve v obývačke, snímám cez zatvorené okno, bezdrátový mikrofón mám zavesený vonku na strome. 😉
RE: Jan Šlapák (27. 03. 2013 - 20:29:19) Kameru mám na statíve v obývačke, snímám cez zatvorené okno, bezdrátový mikrofón mám zavesený vonku na strome. ;)
Zrušiť
Uložiť
Pre pridanie komentára sa prihlás.
×
HD náhľad je dostupný len pre prihlásených používateľov.
😉
Klidně se zastav, bývá jich tu dost 😄
To je hezké, máš kameru na pevném místě nebo je to z ruky?
Kameru mám na statíve v obývačke, snímám cez zatvorené okno, bezdrátový mikrofón mám zavesený vonku na strome. 😉