neprihlásený návštevník | webfilter: vypnutý |

vyhľadaj  

zobraziť všetky fotografie týždňa
Spathularia flavida
autor: Viliam Ridzoň
WWW.PRE-NAKUPOVANIE.SK - Najbližšie predajne. Otváracie hodiny a kontaktné informácie vašich obľúbených predajní, obchodov alebo prevádzok. Vyhľadávanie na mape. Zoznam firiem. Mestá Slovenska.

Reklama:
  O portáli / Nový (prídavný) typ zobrazenia stránky druhuvráť sa  


dátumtéma
09. 04. 2018 12:38:00
matej schwarz
tém: 1
odpovedí: 2
Nový (prídavný) typ zobrazenia stránky druhu

Začíname tu mať priveľa obrázkov niektorých druhov, čím sa sťažuje možnosť pozrieť si všetky a prípadne vyhľadať tie najlepšie alebo napr. určité vývojové štádiá. Preklikávanie tých stĺpcov na pravom okraji je občas už zdĺhavé.

Myslím, že by nebolo zložité vytvoriť typ stránky, ktorá by zobrazila všetky thumbnaily daného druhu na jedinej stránke (napr. 3 alebo 4 vedľa seba, ľubovoľný počet riadkov pod sebou). V podstate to isté ako sa zobrazujú galérie resp. "všetky fotografie" (možno s trošku väčšie thumbnaily, prípadne zobrazenie najbližšej obce a p. v bubline), ale pre jeden druh. Toto by umožnilo ľahko nájsť požadovanú fotografiu (napr. s hostiteľskou rastlinou alebo larvu daného druhu), ako aj posúdiť, koľko fotografií sa "opakuje". Dalo by sa to vylepšiť aj možnosťou navrhovať fotografie na zmazanie a p.

stránky:   [1]  

dátumodpoveď
09. 04. 2018 18:40:46
matej schwarz
tém: 1
odpovedí: 2
re: vlastne takmer áno,

mohlo by to byť aj pod týmto linkom, alebo radšej vedľa neho, ale ďaleko viac riadkov na stranu (tu sú vždy len tri, dnešné počítače zvládajú ďaleko viac), dal by som trošku väčší thumbnail a pridal nejakú fumkcionalitu (napr. keby sa pri prechode myšou zobrazil aspoň dátum a najbližšia obec + štát). Tú (prevažne prázdnu) mapku Slovenska by som aj oželel.

Nerušil by som "atlas", pridal by som to paralelne s ním.

09. 04. 2018 16:22:44
Pavel Vojtek
tém: 3
odpovedí: 40
re:

.. je to tam, stačí si vybrať voľbu "tento druh v atlase" - prvý riadok pod obrázkom druhu


stránky:   [1]  
Copyright © 2004-2012 FotoNet, všetky práva vyhradené. Optimalizované pre Mozilla Firefox.